17 maja 2010

Nowości wydawnicze

Wydawnictwo Czarna Owca wypuściło na rynek pozycję pt. "Niezbędnik ateisty". Przejrzałem wstępnie w Empiku - chyba trzeba będzie ją kupić.

6 komentarzy:

 1. Co tak długo cię nie było? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, praca na doktoratem :/ Recenzje ostatnio stoją (przeczytałem nowego Dawkinsa i "Bóg nie jest wielki" Hitchensa). Niestety, nie zapowiada się na to, żebym w najbliższym czasie to nadgonił. Ale miło słyszeć, że ktoś zauważył moją nieobecność :)

  OdpowiedzUsuń
 3. niesamowity blog, wlasnie na niego wpadlam i czytam wszystko, wszystko, wszystko :)
  mam nadzieje, ze nie jest zawieszony?
  Dobra robota. Oby wiecej takich!
  Wielkie dzieki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, jak widać po dacie ostatniego posta, niewiele się tu ostatnio dzieje. Niestety, albo praca albo - jak już mam wolne - wyjazdy. Ale skoro dopiero tutaj trafiłaś, to masz dużo archiwaliów do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie. Niesamowite, ale przelatując pobieżnie przez Pańskie posty dostrzegłem niezwykłą korelację czytanych lektur (łącznie z kolejnością). Takie "spotkania" są dla mnie bardzo inspirujące. Półtora roku temu student Akademii Muzycznej przez przypadek przeczytał "Rozplatanie tęczy". Obecnie przygotowuję się do matury z biologii. Dziękuję za utwierdzanie mnie w mojej pasji. Zapraszam na mój raczkujący dopiero blog. Niestety formy nieco rozrosły się, ale po pierwszych szlifach zamierzam bardziej syntezować informację. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń