30 lipca 2009

Jaszczurki z piekła chcą nam WPROWADZIĆ CHIPY!

Dziś w skrzynce pocztowej (zwykłej, nie elektronicznej) znalazłem następującą ulotkę:


Co to ma być? W pierwszej chwili myślałem, że scjentologia, ale chyba nie. Po krótkich poszukiwaniach w internecie trafiłem na artykuł sprzed kilku miesięcy dotyczący tej sekty. Niestety szykuję się do wyjazdu i nie mam czasu na rozpisywanie się, ale jedną rzecz muszę skomentować.
Ich przekaz na pewno nie trafi do ludzi w dobrym stanie psychicznym, ale do osób, których światopogląd wykracza poza rzeczywistość, które nie potrafią zweryfikować tego, co jest prawdą, a co nie.
Niewątpliwie prawda. Szczytem ironii jest jednak fakt, że słowa te padają z ust księdza!

Powyższa ulotka, poza poprawieniem mi humoru na cały dzień (głównie przez dosyć toporną polszczyznę), skłoniła mnie do refleksji na temat tego jak łatwo ludzie wierzą w różne kretynizmy. Smutne to, ale widać takimi już nas ewolucja ukształtowała.

PS. Ten cały Astar Seran ma nawet swój profil na Facebooku.

9 komentarzy:

 1. Rób sobie tak dalej, a Astar nie wpusci cię na statek podczas Wielkiej Apokalipsy.
  Uważaj, Ptaah cię obserwuje ;)

  PS. Miłego urlopu... i oby Astar nie dopadł cię w przebraniu flisaka... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. tez to dostalem i tez sie smialem, ale moj profil zainteresowan jest troszke szerszy i obejmuje pewne rzeczy, ktore Pan odrzuca z miejsca; tak wiec ja postanowilem miec chwile zabawy wiecej niz tylko z pisownia i channelowalem Astara Serana; doskonala zabawa z jego przekazem milosci i radosci, dawno sie tak nie smialem, jak po zakonczeniu "kontaktu" :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chcę chipa!! Chipem i w ogóle :) ..
  No to poprawia humor o wiele bardziej niż ten bałwochwalczy kawalek;>

  Swoją drogą, chcialabym poznac członków tej sekty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. NWO zrobi z was niewolników.To jest istotne chyba coo ..? W szczepionkach jest rtęć i skwalen i inne syfy.Obudźcie się zanim was zaszczepią!!
  www.globalnaswiadomosc.com
  www.grypa666.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam dzisaj w mojej skrzybce pocztowej pojawila sie identyczna uloteczka (Bielsko-Biała). Ciekawi mnie kto sponsoruje taka masowa instytucje? Pozdrawiam Soul89 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taaa, tez to widzialem. Serdecznie sie usmialem XD
  Gdy ludzie sa zagubieni, nie maja bliskich, sa gotowi w to wszystko uwierzyc... Przykre...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ktoś chyba ochipiał do reszty...

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha, znalazłem to wczoraj i zaintrygowany zrobiłem mały risercz. Niezastąpieni jak zwykle okazali się pacjenci forum Frondy, którzy w tej sekcie widzą prowokację (ciężko orzec czyją, na pewno Jakichś Wrażych Sił), mającą na celu ośmieszenie oporu przeciw chip(i Dale)owaniu

  OdpowiedzUsuń
 9. wiara w cokolwiek czyni cuda :) sami sobie wizuaalizujemy świat i to od nas zależy w co uwierzymy i co da nam siłę . Od zawsze człowiek człowieka manipuluje ....

  OdpowiedzUsuń