14 czerwca 2008

Racjonalista

Dodałem do linków stronę Racjonalista.pl. O celu istnienia serwisu najlepiej mogą wypowiedzieć się jego redaktorzy, dlatego też pozwolę sobie ich zacytować:
RACJONALISTA.pl jest serwisem propagatorów racjonalnego myślenia, prezentujących racjonalny obraz świata. Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę. Racjonalista jest miejscem w polskiej przestrzeni społecznej, gdzie można myśleć, mówić i kształtować się na zasadzie autonomii i odwagi intelektualnej, bez ograniczenia ideologiczną poprawnością. Serwis ten stanowi bazę intelektualną polskich racjonalistów - sposób na wirtualne zrzeszenie. Razem chcemy tworzyć Portal Wiedzy i Myśli...
Serwis jest prawdziwą kopalnią wiedzy na temat religioznawstwa, krytycznej biblistyki, prawa wyznaniowego oraz etyki i filozofii nauki i wiedzy. Prezentowane są recenzje książek, nowinki naukowe oraz wiadomości z kraju i świata (oczywiście te dotyczące tematyki serwisu). Jednym z partnerów Racjonalisty jest Stowarzyszenie na rzecz Państwa Neutralnego Światopoglądowo "Neutrum". Gorąco zachęcam do odwiedzenia Racjonalisty w wolnym czasie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz